Onze teams en onze 50 werknemers

GEXA Manager

Dhr. Vincent Goyens

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist brand Specialist oldtimer Directeur en Expert vincent.goyens@gexa.be

Dhr. Vincent Marchal Prive Detective Burgerlijk en commercieel ombudsman

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist brand Specialist oldtimer Directeur en Expert vincent.marchal@gexa.be

Dhr. Pierre Van Gyzeghem

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist brand Specialist oldtimer Specialist boot Directeur en Expert pierre.vangyzeghem@gexa.be

GEXA Namen

Dhr. Maxim Courtoy

Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialist oldtimer Expert maxim.courtoy@gexa.be

Dhr. Freddy Marlière

Expert freddy.marliere@gexa.be

Mevr. Dominique Mathot

Beheerder dominique.mathot@gexa.be

Mevr. Laurence Paul

Beheerder laurence.paul@gexa.be

Mevr. Vanessae Vella

Beheerder vanessa.vella@gexa.be

Dhr. Maxime Heynen

Stagiair maxime.heynen@gexa.be

Dhr. Fabio Marchiafava

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Onafhankelijke Expert fabio.marchiafava@gexa.be

GEXA Luxemburg

Dhr. Olivier Loutsch

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert olivier.loutsch@gexa.be

Dhr. Jean Damien Mouze

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert jean-damien.mouze@gexa.be

Dhr. Logan Flammang

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert logan.flammang@gexa.be

Mevr. Malou Seghetto – Schneider

Beheerder malou.seghetto-schneider@gexa.be

GEXA Waals-Brabant

Dhr. Laurent Scouflaire

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Expert laurent.scouflaire@gexa.be

Dhr. Michel Farinaux

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist oldtimer Prive Detective Expert, Prive Detective michel.farinaux@gexa.be

Dhr. Benoit Blouard

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist oldtimer Expert benoit.blouard@gexa.be

Dhr. Jean François Falize

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist oldtimer Expert jean-francois.falize@gexa.be

Mevr. Maria Mossa

Beheerder maria.mossa@gexa.be

Mevr. Stéphanie Richir

Beheerder stephanie.richir@gexa.be

Dhr. Jean-Michel Brabant

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialist oldtimer Onafhankelijke Expert jm.brabant@gexa.be

GEXA Luik

Dhr. Mohamed Belli

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert mohamed.belli@gexa.be

Dhr. Sacha Gorlé

Expert sacha.gorle@gexa.be

Dhr. Vincent Levêque

Expert vincent.leveque@gexa.be

Mevr. Carine Falzone

Beheerder carine.falzone@gexa.be

Mevr. Joelle Schneyders

Beheerder joelle.schneyders@gexa.be

Gexa Brussels Capital Center

Dhr. Remi Duhayon

Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert remi.duhayon@gexa.be

Dhr. Olivier Roussieau

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist oldtimer Expert olivier.roussieau@gexa.be

Dhr. Mathieu Vos

Expert mathieu.vos@gexa.be

Mevr. Sylvie Bert

Beheerder sylvie.bert@gexa.be

Mevr. Sylvie Parys

Beheerder sylvie.parys@gexa.be

Mevr. Véronique Brabant

Beheerder veronique.brabant@gexa.be

Dhr. Jean Philippe Carez

Beheerder jp.carez@gexa.be

Dhr. Sander Vanden borre

Beheerder sander.vandenborre@gexa.be

Dhr. Rémy Patrick

Onafhankelijke Expert patrick.remy@gexa.be

Dhr. Philippe Wilbaux

Onafhankelijke Expert philippe.wilbaux@gexa.be

GEXA Henegouwen

Dhr. Pascal Rouyer

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert pascal.rouyer@gexa.be

Mevr. Rosalia Circo

Beheerder rosalia.circo@gexa.be

Mevr. Domenica Di Stefano

Beheerder domenica.distefano@gexa.be

Dhr. Gianni Mangano

Stagiair stagiaire@gexa.be

Dhr. Didier Goorickx

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist brand Specialist oldtimer Onafhankelijke Expert didier.goorickx@gexa.be

GEXA Gent

Dhr. Kevin de Jaeger

Expert Stagiair kevin.dejaeger@gexa.be

Dhr. Bert Reybroeck

Expert bert.reybroeck@gexa.be

Mej. Cindy De Mets

Beheerder cindy.demets@gexa.be

Mej. Anne Lemaire

Beheerder anne.lemaire@gexa.be

Mej. Natacha Serweytens

Beheerder natacha.serweytens@gexa.be

Dhr. Patrick Hermanns

Onafhankelijke Expert patrick.hermanns@gexa.be

Dhr. Geert Vansteelandt

Onafhankelijke Expert geert.vansteelandt@gexa.be

GEXA Vlaanderen

Dhr. Didier Casters

Expert didier.casters@gexa.be

Dhr. Dirk Lardon

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert dirk.lardon@gexa.be

Dhr. Kristof Mertens

Expert kristof.mertens@gexa.be

Dhr. Ruben Otten

Expert ruben.otten@gexa.be

Dhr. Philip Tordeur

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist oldtimer Expert philip.tordeur@gexa.be

Dhr. Laurent Tremouroux

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist oldtimer Expert laurent.tremouroux@gexa.be

Dhr. Cédric Vlieghe

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Expert cedric.vlieghe@gexa.be

Mevr. Annelies Hannon

Beheerder annelies.hannon@gexa.be

Dhr. Glenn Monseu

Beheerder glenn.monseu@gexa.be

Mevr. Kelly Sacchetto

Beheerder kelly.sacchetto@gexa.be

Mevr. Benita Van Belle

Beheerder benita.vanbelle@gexa.be

Dhr. Arno Segers

Stagiair arno.segers@gexa.be

Dhr. Didier Vandercam

Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Onafhankelijke Expert didier.vandercam@gexa.be