Onze teams en onze 73 werknemers

GEXA Management

Dhr. Vincent Goyens

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist brand Specialist oldtimer Directeur en Expert vincent.goyens@gexa.be

Dhr. Vincent Marchal Prive Detective Burgerlijk en commercieel ombudsman

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist brand Specialist oldtimer Directeur en Expert vincent.marchal@gexa.be

Dhr. Pierre Van Gyzeghem

Specialist landbouw Specialist zwaargewichten Specialiste 2 wielen Specialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Specialist brand Specialist oldtimer Specialist boot Directeur en Expert pierre.vangyzeghem@gexa.be

GEXA Namen

Dhr. Maxim Courtoy

Specialist oldtimerSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert maxim.courtoy@gexa.be

Dhr. Fabian Vinck

Expert fabian.vinck@gexa.be

Dhr. Maxime Heynen

Expert maxime.heynen@gexa.be

Dhr. Gianni Mangano

Expert gianni.mangano@gexa.be

Mevr. Fallone Del Fabbro

Beheerder fallone.delfabbro@gexa.be

Mevr. Dominique Mathot

Beheerder dominique.mathot@gexa.be

Mevr. Rachel Gérard

Beheerder rachel.gerard@gexa.be

GEXA Luxemburg

Dhr. Olivier Loutsch

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert olivier.loutsch@gexa.be

Dhr. Jean Damien Mouze

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert jean-damien.mouze@gexa.be

Dhr. Logan Flammang

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert logan.flammang@gexa.be

Mevr. Stéphanie Richir

Beheerder stephanie.richir@gexa.be

Mevr. Malou Seghetto – Schneider

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Beheerder malou.seghetto-schneider@gexa.be

GEXA Waals-Brabant

Dhr. Laurent Scouflaire

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Expert laurent.scouflaire@gexa.be

Dhr. Michel Farinaux

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertiseSpecialist oldtimerPrive Detective Expert michel.farinaux@gexa.be

Dhr. Jean François Falize

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertiseSpecialist oldtimer Expert jean-francois.falize@gexa.be

Dhr. Jean-Michel Brabant

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialist oldtimer Onafhankelijke Expert jm.brabant@gexa.be

Mevr. Maria Mossa

Beheerder maria.mossa@gexa.be

Mevr. Martine Hardat

Beheerder martine.hardat@gexa.be

Mevr. Virginie Duquene

Beheerder virginie.duquene@gexa.be

Mevr. Erika Leen

Beheerder erika.leen@gexa.be

Mevr. Virginie Valentin

Secretaris/esse virginie.valentin@gexa.be

GEXA Luik

Dhr. Mohamed Belli

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert mohamed.belli@gexa.be

Dhr. Vincent Levêque

Expert vincent.leveque@gexa.be

Dhr. Gérald Busch

Expert gerald.busch@gexa.be

Mevr. Carine Falzone

Beheerder carine.falzone@gexa.be

Mevr. Joelle Schneyders

Beheerder joelle.schneyders@gexa.be

Mevr. Vanessa Vella

Beheerder vanessa.vella@gexa.be

GEXA BRUSSELS CAPITAL CENTER

Dhr. Remi Duhayon

Specialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert remi.duhayon@gexa.be

Dhr. Olivier Roussieau

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertiseSpecialist oldtimer Expert olivier.roussieau@gexa.be

Dhr. Mathieu Vos

Expert mathieu.vos@gexa.be

Dhr. M'hamed El Kholti

Expert mhamed.elkholti@gexa.be

Mevr. Sylvie Bert

Beheerder sylvie.bert@gexa.be

Mevr. Sylvie Parys

Beheerder sylvie.parys@gexa.be

Mevr. Veronique Brabant

Beheerder veronique.brabant@gexa.be

Dhr. Jean Philippe Carez

Beheerder jp.carez@gexa.be

Dhr. Rémy Patrick

Onafhankelijke Expert patrick.remy@gexa.be

Dhr. Philippe Wilbaux

Onafhankelijke Expert philippe.wilbaux@gexa.be

Mevr. Kelly Sacchetto

Beheerder kelly.sacchetto@gexa.be

GEXA Henegouwen

Dhr. Didier Goorickx

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Onafhankelijke Expert didier.goorickx@gexa.be

Dhr. Pascal Rouyer

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertiseSpecialist brandSpecialist oldtimer Expert pascal.rouyer@gexa.be

Mevr. Rosalia Circo

Beheerder rosalia.circo@gexa.be

Dhr. Sébastien Mazzéo

Beheerder sebastien.mazzeo@gexa.be

Mevr. Pauline Goorickx

Beheerder pauline.goorickx@gexa.be

GEXA Gent

Dhr. Bert Reybroeck

Expert bert.reybroeck@gexa.be

Dhr. Sander Vanden borre

Expert sander.vandenborre@gexa.be

Mevr. Cindy De Mets

Beheerder cindy.demets@gexa.be

Mevr. Natacha Serweytens

Beheerder natacha.serweytens@gexa.be

Mevr. Wendy Vanderstraeten

Beheerder wendy.vanderstraeten@gexa.be

Dhr. Patrick Hermanns

Onafhankelijke Expert patrick.hermanns@gexa.be

Dhr. Geert Vansteelandt

Onafhankelijke Expert geert.vansteelandt@gexa.be

Dhr. Manu Vanhalst

Onafhankelijke Expert manu.vanhalst@gexa.be

GEXA Antwerpen

Dhr. Dirk Lardon

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert dirk.lardon@gexa.be

Mevr. Christiane Lathouwers

Beheerder christiane.lathouwers@gexa.be

EXPERTEN ASSOCIATE – GEXA LIMBURG

Dhr. Stephan Bloemen

Expert stephan.bloemen@gexa.be

Dhr. Dirk Vlassaks

Expert dirk.vlassaks@gexa.be

Mevr. Danielle Truyen

Beheerder danielle.truyen@gexa.be

Mevr. Eveline Vanhout

Beheerder eveline.vanhout@gexa.be

Mevr. Kati Gonzalez

Beheerder kati.gonzalez@gexa.be

GEXA Vlaanderen

Dhr. Didier Casters

Expert didier.casters@gexa.be

Dhr. Kristof Mertens

Expert kristof.mertens@gexa.be

Dhr. Ruben Otten

Expert ruben.otten@gexa.be

Dhr. Philip Tordeur

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertiseSpecialist oldtimer Expert philip.tordeur@gexa.be

Dhr. Laurent Tremouroux

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertiseSpecialist oldtimer Expert laurent.tremouroux@gexa.be

Dhr. Cédric Vlieghe

Specialist landbouwSpecialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichten Expert cedric.vlieghe@gexa.be

Dhr. Chihab M’rabet

chihab.mrabet@gexa.be

Dhr. Glenn Monseu

Beheerder glenn.monseu@gexa.be

Mevr. Stephanie Moens

Beheerder stephanie.moens@gexa.be

Mevr. Vanessa Huwart

Beheerder vanessa.huwart@gexa.be

Mevr. Christine Vanstalle

Beheerder tinne.vanstalle@gexa.be

Dhr. Didier Vandercam

Specialiste 2 wielenSpecialist zwaargewichtenSpecialiste burgerlijke aansprakelijkheid, speciale dossiers, onderzoek, tegenexpertise Onafhankelijke Expert didier.vandercam@gexa.be